AĞIR METAL DETOX 3+10

Ağır Metal Nedir?

Ağır metal ismini alan elementler, metal benzeri yapıları sebebiyle bu ismi alır. Tüm elementler içinde, hakkında tam açıklama yapılamayan bir türü ifade eder.

Ağır metaller gurubunda; aktinitler ile lantanitlerle beraber, geçiş metalleri yanı sıra yarı metal denen elementler vardır.

Ağır metal zehirlenmesi, kurşun, kadmiyum, alüminyum, civa, bakır, fluorid ve arsenik tarafından vücudumuzda oluşan olumsuzluklar ve hastalıklar olarak tanımlanıyor. Dışarıdan alınan bu maddeler, biriktiği organa, etkilediği sisteme bağlı olarak psikolojik rahatsızlıklardan, fizyolojik sorunlara kadar geniş bir yelpazede hastalık oluşturabiliyor. 

DNA HASARINA NEDEN OLABİLİYOR

 

"Bu maddeler, dokularda birikerek kronik hasarlara yol açabileceği gibi, akut zehirlenmelerden sorumlu olabilirler. DNA hasarına da neden olabildikleri için kanseri de tetikleyebiliyor. Daha çok beyin ve böbreklerde birikmeye meyillidirler ve hücrelerin, organların, sistemlerin normal işlevini bozarak ağır hasarlara uğratabiliyor." 

HASARLI MUTFAK MALZEMELERİ VE OYUNCAKLARA DİKKAT!

Dünya nüfus artış hızının kontrol edilememesi, hızlı üretilen, uzun süre dayanan ama doğal yöntemlerden uzaklaşılan tarım, burada kullanılan tohumlar ve ilaçların yaygınlaşması ağır metal zehirlenmesindeki en önemli etkenlerin başında geldiğinini biliyoruz.

"Sanayi kaynakları, çevre kirlenmesi, tarımda kullanılan ilaçlar, böcek öldürücüler, mutfak ürünleri, amalgam içeren dolgular, kozmetik ürünler, kirli sularda yaşayan deniz canlıları ağır metal zehirlenmelerinde en önemli kaynaklardır. Hava, çevre kirliliğinin yine kontrolsüz sanayileşmeye paralel olarak artması, özellikle tarım havzalarında oluşturduğu hasarlar, bireysel kullanımlarda dikkatsizlik ve umursamazlıklar (teflon mutfak malzemeleri, çizilmiş, hasarlı mutfak malzemeleri, deterjanlar, kaynağı belli olmayan ürünler, oyuncaklarda kullanılan boyalar) bu sorunu oluşturan başlıca nedenleri arasında."

HANGİ BELİRTİLER GÖZLENİYOR?

Araştırmalar, Ağır metal zehirlenmesinin baş ağrısı, yorgunluk, kas ağrıları, hazımsızlık, kabızlık, solgunluk, kansızlık, koordinasyon bozukluğu, baş dönmesi gibi şikâyetlerle kendini gösterdiği biliniyor.

Uzmanlar görüşü: “Metal zehirlenmeleri çok sinsi ve önemli bir durumdur. Ancak ne yazık ki, bu belirtiler toplum tarafından yeterince tanınmıyor. Konuyla ilgili toplum bilinci de yeni yeni gelişiyor. Karşılaşılan klinik durumlar ve hastalıklarda maalesef metal zehirlenmeleri hala akla son gelen nedenlerin arasında yer alıyor. Ancak başta Dünya Sağlık Örgütü’nün konuya gösterdiği hassasiyet ve tanı yöntemlerindeki gelişmelerden sonra ayırıcı tanıların daha net yapılır olması sağlanmaya başladı. Kanda ağır metal tespit edilmemesi, olmadığı anlamına gelmez. Vücudumuzun her hücresine yerleşebilen bu ağır metaller ancak bulundukları yerden mobilize edildiğinde yani bulundukları hücrelerin dışına taşındıklarında kanda görülecektir. 

 EN ETKİLİ YÖNTEM ŞELASYON YÖNTEMİDİR.

İşin en zor yanı tedavi protokolü oluşturmaktan geçiyor. Uzun yıllar sonucunda ve gittikçe biriken bir toksinin vücuttan uzaklaştırılması karşınızdaki kişinin olayı kabul etmesi, önerileri ve planlananları doğru olarak uygulamasına bağlıdır. Metallerin uzaklaştırılmasını sağlayan gıda, takviye ve vitaminlerden faydalanılabilir. Ancak ağır metallerin pek çoğu için özel bir destek olmadan vücudun boşaltım sistemleri (böbrekler, karaciğer, bağırsaklar, akciğer ve deri) yoluyla atılamaz. Bu birikmelerinde özellikle otonom sinir sistemi başta olmak üzere tüm organlarda sistemlerde hasar oluşturabileceğini biliyoruz. Buralara yerleşen ağır metallerin uzaklaştırılması için uygulanan en önemli yöntem şelasyon detoksifikasyonudur.”

Uyguladığımız "AĞIR METAL DETOX" yöntemi. şelasyon detoksifikasyonudur.

 

Kişiye özel uygulama yaptırtılır.

Uygulama süresi ve programlar:

Basit usul: 3+3= 6 gün.

Basit usul 3 gün ön detox, 3 gün arınma programı 6 aylık ağır metal temizliğine destek program sizlere verilir.

BASİT AĞIR METAL DETOX  750.00 TL     BURADAN SATINAL

Orta seviye: 3+7= 10 gün, karaciğer temizliği destekli.

Orta seviye detox programı: 3 gün ön detox, 7 gün arınma proğramı ile birlikte 10 gün süren ve süre sonu karaciğer temizliği ile taçlandırılan programdır. Arınma proğramı ve karaciğer temizliği sonrası devam eden 6 aylık ağır metal temizliğine destek program sizlere verilir.

Zor seviye: 3+10= 13 karaciğer temizliği destekli

zor seviye ağır metal detox programı 3 gün ön detox, 10 gün arınma programı ile birlikte 13 gün süren ve süre sonu karaciğer temizliği ile taçlandırılan programdır. Arınma proğramı ve karaciğer temizliği sonrası devam eden 6 aylık ağır metal temizliğine destek program sizlere verilir.

DETOX DANIŞMANLARIMIZ, SEÇTİĞİNİZ PROGRAMLAR İÇİN, PROGRAMINIZ BİTENE KADAR  SİZE  DESTEK VERECEKTİR.

 

DAHA ÖNCE AĞIR METAL DETOX PROGRAMINA KATILAN KİŞİLERİN " DETOX SONRASI YORUMLARI"OKUMAK İÇİN İNSTEGRAM/HİKAYE/DETOXInstagram

@nadidebilgilerr

Whatsapp

+905373311979

Telefon

0 (553) 869 28 82