Fatih KÜÇÜKUYSAL

Fatih KÜÇÜKUYSAL


Ege Üniversitesi 1998 Fen Fakültesi Kimya bölümü mezunudur. Yalova Üniversitesi Polimer Malzeme Mühendisliğinde toprak-bitki koruyucu doğal plastikten malç film üzerine yüksek lisans yaptı. Anadolu Üniversitesi “Sağlık Kurumları İşletmeciliği”, “Sosyal Hizmetler” ve “Medya ve İletişim” bölümlerini açıktan bitirdi.

10 yıl özel ve kamu okullarında kimya ve fen-teknoloji öğretmenliği yaptı. Bütünsel sağlık ve kişisel gelişimle ilgili çeşitli sertifikalar aldı ve eğitimler verdi. Bunlardan bazıları: Dr. Bülent Uran’dan Hipnotik Regresyon Teknikleri, Gülcan Arpacıoğlu’ndan EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri), Hamsa Saraswati’den Hamak (Flying) Yoga, Alan Horne’dan International Pranic Healing Hermes, Antares ve Troya Akademiden modern psikolojik, klasik ve ezoterik astroloji, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Spor Masörlüğü ve Türkiye Masaj Enstitüsü’nden ve Kadıköy Halk Eğitim merkezinden MEB onaylı Klasik Masaj ve Thai, Shiatsu, Refleksoloji Aromaterapi gibi Uzakdoğu masaj ekollerinin sertifika programlarına katıldı. AB fonuyla yurtdışında çeşitli genç ve yetişkin eğitim programlarında bulundu.

Belediye, üniversite, şirket, okul ve sivil toplum kuruluşlarında sürdürülebilirlik, ekoloji ve bütünsel sağlıkla ilgili seminer ve atölyeler yaptı. Ulusal ve uluslararası sempozyum ve panellerde konuşmacı oldu. İstanbul ve şehir dışında eğitim ve danışmanlık çalışmaları yapmakta, STK’larda aktif görevlerde bulunmakta, çeşitli sosyal ve teknik projeler tasarlamaktadır. Aynı zamanda TV, radyo, gazete, dergilere röportaj vermekte, bilimsel ve sosyal makale yazmaktadır. “Karartı” adlı kimyasalların savaşlarda kullanılmasını konu alan ve “Kimyasal ve Fiziksel Dezenfektanlar” adlı dezenfektanların doğru kullanımını konu alan kitapların yazarıdır. Şu an kitaplarını İngilizceye çevirerek doğal kozmetik temizlik ve bütünsel sağlık temalı e-kitaplar yazmaktadır.

Instagram

@nadidebilgilerr

Whatsapp

+905373311979

Telefon