KREM KİMYASI ve UYGULAMALARI EĞİTİMİ

NOT: 
•    Eğitim, kimyager, güzellik akademisinde idarecilik ve eğitmenlik yapmış Fatih KÜÇÜKUYSAL tarafından verilir. Hakkında bilgi aşağıdadır
•    Dersler web sitesinde video ile offline kayıttan ve ders bitiminden sonra soru cevap için zoom üzerinden temel eğitim ve her modül için 1 saat online canlı olur. Her bölüm için PDF ders notu verilir. 
•    7 saatlik Temel dersi almak şarttır. Temel ders içinde cilt ve krem kimyası ve anatomisi teorik dersleri ve cilt temizleyici losyonu ve nemlendirici krem yapımı uygulamalı bölümleri dahildir. + aşağıdakilerden sizin seçtiğiniz 1 modül dahildir.


•    Ücretlendirme her bir modül (Temel+ 1 modül) 2750 TL’dir. (Temel ve e-devlet onaylı sertifika dahil, KDV hariç)


-    2 modül için 3750 TL. (Temel ve e-devlet onaylı sertifika dahil, KDV hariç)


-    3 modül için 4750 TL. (Temel ve e-devlet onaylı sertifika dahil, KDV hariç)


-    4 modül için 5750 TL. (Temel ve e-devlet onaylı sertifika dahil, KDV hariç)


-    5 modül için 6750 TL. (Temel ve e-devlet onaylı sertifika dahil, KDV hariç)


-    6 modül için 7750 TL. (Temel ve e-devlet onaylı sertifika dahil, KDV hariç)


-    Toplam 7 modül için 8750 TL.

Tüm modülleri alanlara % 20 indirimli 7.200 TL

NOT: İNDİRİM  7 OCAĞA KADAR GEÇERLİDİR

 (Temel ve e-devlet onaylı sertifika dahil, KDV hariç)

 

MODÜLLER

 

1.Modül:Cilt temizleyici ve nemlendirici yapımı 
55 dk.

2. Modül: sağlık amaçlı krem ve merhemlerin yapımı.
1 saat 38 dk

3. Modül: güzellik amaçlı krem ve losyon yapımı.
1 saat 19 dk. 

4.Modül: saç tırnak krem yapımı.
1 saat 

5. Modül: hamile bebek bakımı krem ve losyon yapımı
1 saat 

6 Modül: masaj yapı ve losyon yapımı.
58 dk 
7 Modül: erkek bakımı krem yapımı.
40 dk.

......................................................................................................

Fatih KÜÇÜKUYSAL,

Ege Üniversitesi 1998 Fen Fakültesi Kimya bölümü mezunudur. Yalova Üniversitesi Polimer Malzeme Mühendisliğinde toprak-bitki koruyucu doğal plastikten malç film üzerine yüksek lisans yaptı. Anadolu Üniversitesi “Sağlık Kurumları İşletmeciliği”, “Sosyal Hizmetler” ve “Medya ve İletişim” bölümlerini açıktan bitirdi. 10 yıl özel ve kamu okullarında kimya ve fen-teknoloji öğretmenliği yaptı. Bütünsel sağlık ve kişisel gelişimle ilgili çeşitli sertifikalar aldı ve eğitimler verdi. Bunlardan bazıları: Dr. Bülent Uran’dan Hipnotik Regresyon Teknikleri, Gülcan Arpacıoğlu’ndan EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri), Hamsa Saraswati’den Hamak (Flying) Yoga, Alan Horne’dan International Pranic Healing Hermes, Antares ve Troya Akademiden modern psikolojik, klasik ve ezoterik astroloji, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Spor Masörlüğü ve Türkiye Masaj Enstitüsü’nden ve Kadıköy Halk Eğitim merkezinden MEB onaylı Klasik Masaj ve Thai, Shiatsu, Refleksoloji Aromaterapi gibi Uzakdoğu masaj ekollerinin sertifika programlarına katıldı. AB fonuyla yurtdışında çeşitli genç ve yetişkin eğitim programlarında bulundu. Belediye, üniversite, şirket, okul ve sivil toplum kuruluşlarında sürdürülebilirlik, ekoloji ve bütünsel sağlıkla ilgili seminer ve atölyeler yaptı. Ulusal ve uluslararası sempozyum ve panellerde konuşmacı oldu. İstanbul ve şehir dışında eğitim ve danışmanlık çalışmaları yapmakta, STK’larda aktif görevlerde bulunmakta, çeşitli sosyal ve teknik projeler tasarlamaktadır. Aynı zamanda TV, radyo, gazete, dergilere röportaj vermekte, bilimsel ve sosyal makale yazmaktadır. “Karartı” adlı kimyasalların savaşlarda kullanılmasını konu alan ve “Kimyasal ve Fiziksel Dezenfektanlar” adlı dezenfektanların doğru kullanımını konu alan kitapların yazarıdır. Şu an kitaplarını İngilizceye çevirerek doğal kozmetik temizlik ve bütünsel sağlık temalı e-kitaplar yazmaktadır.
www.fatihkucukuysal.com