Ruhsal Bedensel Arınma

 Olumsuz duygu ve düşüncelerin, takıntıların, kaygı ve korkuların olmadığı; sağlıklı, huzurlu, özgür, enerjik, sevgi ve hayat dolu bir ‘şu an’da olmak ister miydiniz?

Sağlıklı olmak, ruh ve bedenin mutlak bir uyum ve denge içinde olmasıyla erişilebilecek bir haldir. Eski bir Hint atasözü ise der ki: “Her birimiz dört odadan oluşan bir eviz. Zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal. Ama her gün her odaya girmedikçe tam olamayız.” İşte bu yüzden bedeninizi toksinlerden arındırırken ruhsal olarakta arınmayı unutmamalısınız. Bedensel veya ruhsal, arınma bir içe yönelme eylemidir ve tam verim sağlamak ancak bütünsel yaklaşımla mümkündür. Olumsuz düşünceler ve stres, en başta hormonal sistemimizi etkileyip direncimizi zayıflatırken arınmanın  onarım ve yenilenme aşamalarını sekteye uğratarak vücuda fazla mesai yaptırır ve arınmadan alınan verimi düşürür.


Ruhumuzu besleyip, yüklerinden arındırdıkça özgürleşir, bizi hem bedensel hem ruhsal yönden dibe çeken zihinsel ve duygusal blokajlarımızı çözebiliriz. Böylelikle sağlığın temeli olan ruhsal ve bedensel dengeyi sağlamış oluruz. Unutmayın ki, hiçbir şey karşılıksız kalmaz, düşündüğünüz ve hayata geçirdiğiniz tüm güzellikler, size ihtiyaç duyduğunuz anda geri dönecektir.

Bireysel ve online danışmanlık hizmeti için…


Instagram

@nadidebilgilerr

Whatsapp

+905373311979